Akademie škálování

Kde je možné začít?
Aktuálně můžete zapojit do jedinečné sítě studentů a uživatelů Scale Up Combinátor v těchto městech

Jste nadšeni naším slibem a metodikou a formátem akademie Scale Up Combinátor , myslíte si, že by to pro vás a vaši společnost mohlo být to pravé?

Pokud ano, jsme potěšeni. Těšíme se na setkání s vámi a vaším týmem. Buď na některé z poboček kde již aktivně nabízíme program Combinátor (viz mapa). Možná dokonce v místě podle vašeho výběru. Protože samozřejmě chceme, aby program nadále rostl a abychom měli pokrytí poboček po celé střední Evropě.

Chcete vědět, jak založit vlastní pobočku Scale Up Combinátor? Jednoduše mám ji navrhněte a získejte pro ni alespoň 15 účastníků (tj. požadované minimum) aby se zde mohla sejít první skupina Combinátoru.

Kromě možnosti přijít, kam se vám to hodí, dostanete bonus ve výši 10 % poplatku za každého získaného účastníka. To znamenám že pokud shromáždíte 10 účastníků, získáte účast zdarma. Bonusy můžete využít i k registraci dalších lidí z vaší společnosti.

Chcete zjistit více (např. přesné podmínky nebo datum nejbližšího začátku) nebo se zaregistrovat?

Nové skupiny

V současnosti přijímáme registrace do těchto skupin:

Praha #1 (CZ):
Chci se registrovat
Přidejte se
Brno #1 (CZ):
Chci se registrovat
Přidejte se

Další skupiny budou brzy následovat. Pokud se zaregistrujete do rostoucí komunity, budeme vás informovat o nově založených pobočkách.

>