Seznamte se s metodou Scale Up

Scale-up konference

Otevřená konference uživatelů se špičkovými řečníky z celého světa

ScaleUp Summit je vysoce hodnocená globální konference pro ambiciozní firmy ve fázi "scale-up" plné energie. Podle připraveného plánu, který se každý rok upravuje, pečlivě vybraná skupina výborných řečníků cestuje do různých lokalit po celém světě, aby inspirovali podnikatele a manažery.

Všichni účastníci získají schopnost použít a upravit si to, co se naučili, na míru svým konkrétním podmínkám. V důsledku toho je inspirace, kterou si odnášejí pouhým začátkem. Dalším, zásadním krokem je zavedení inspiraci do praxe. Veškerý obsah je velmi účinný a cenný a lze ho okamžitě proměnit v činnost.

V roce 2016 se tato událost poprvé konala v Berlíně a umožnila tak, aby se mnoho podnikatelů, kteří projevili zájem, seznámilo se systémem a jeho aspekty ve výjimečných podmínkách. Akce se úspěšně opakovala v roce 2017 a nepochybně se uskuteční další roky.

Mezi přednášejícími na posledním summitu byl osobně Verne Harnish , Jeff Sutherland, Alexander Osterwalder, Adele Revella, Prof. Dr. Hermann Simon, David Rendall, Greg Brenneman a mnozí další.

Jednodenní summity začínají v 9. 00 a trvají do 18. hodin a poskytují dostatek času, který účastníci stráví spolu a s přednášejícími, vše je završeno závěrečným setkáním.

Chcete vědět víc (např. o dalších plánovaných summitech, místech konání, ceníku atd.) nebo se na událost přihlásit?