Senior kouč ScaleUp

Anna Rojahn

S více než 10 lety zkušeností jako sériová podnikatelka a s interdisciplinárním rozhledem v oblastech produktového designu, managementu designu a produktového managementu, je Anna všeobecně zkušená a zná úskalí růstu. Jako zakladatelka celkem šesti společností spojuje pragmatismus a strategickou vizi s analytickou reflexí a podnikatelskou empatií.

Vytváření největších možných hodnot pro tým vždycky ústředním bodem Anniných činností. Díky širokému spektru zkušeností ovládá bohatou škálu nástrojů a metodik, aby mohla pomáhat klientům znovu objevit štěstí ze zdravého a udržitelného růstu. Jeden z jejích nejlepších statků spočívá v dosažení perfektní rovnováhy mezi zkušeností konzultanta a myšlením kouče orientovaného na růst.

Anna se narodila v roce 1977 v Hamburku a několik let žila v Británii. Během práce na pozici produktové manažerky pro výrobce luxusního zboží dva roky dojížděla mezi Hamburkem a Hongkongem, od roku 2007 žije v Berlíně. Má slabost pro výborné víno, japonskou jednosladovou whiskey a kubánské doutníky.