senior coach škálování

Loes Fokker

Loes je koučka vyššího managementu, která rozvíjí povědomí lídrů a posiluje skupiny, aby se staly vysoce výkonnými týmy. Globální vizionářka, myšlenkový lídr a expertka na klinickou psychologii výkonu vnáší do své práce více než 20 let zkušeností. Je vysoce vyhledávaná koučka manažerů, konzultantka a trenérka vyššího managementu a jeho týmů, s nimiž pracuje na mezinárodní úrovni s cílem vytváření korporátní kultury charakteristické psychickým bezpečím, vysokou mírou důvěry a osobního zaujetí.

Loes je přesvědčena, že život je tak krásný, jak jen si jej dokážeme představit. Tvůrčí přirozeností lidských bytostí je bez přestání se snažit být nejlepším svým já. Tato schopnost proměny je klíčem k osobnímu naplnění a úspěchu. Opravdoví lídři jsou úspěšní ve všech oblastech života, zejména ve vztazích se sebou. Po studiu klinické psychologie a psychologie zdraví na univerzitě v nizozemském Utrechtu se Loes specializovala na rodinnou a vztahovou terapii a prošla intenzivním tréninkem u Tonyho Robbinse a Cloé Madanesové v oblasti osobního rozvoje a vztahů.

Jako žena Loes nachází uspokojení v propojení svého srdce a byznysu, a proto začala brzy zakládat vlastní firmy. Jako dvojnásobná matka, majitelka firmy a podnikatelka ví, jak náročná může být cesta k úspěchu a osobnímu naplnění a jak je úspěch příjemný. Loes je zapálená do poradenství firmám a jejich manažerům v tom,jak udržet firmu v posunu vpřed vedoucímu k osobnímu uspokojení. Certifikovaná konzultantka ScaleUp a Rockefelerových návyků a expertka na transformace a změny se věnuje podpoře osobního a firemního růstu. Jejím cílem je poskytnout týmům vedení metodiku pro růst byznysu, pro vytvoření správných podmínek pro optimalizaci jejich rozvoje.