Zakladatel a partner

Pavel Křepelka

"Firmy nejsou nikdy limitovány příležitostmi, jsou limitovány pouze svými leadery."


Více jak 20 let jsem strávil na manažerských pozicích ve středně velkých společnostech. Mám bohaté zkušenosti z akvizic firem, jejich restrukturalizací, stěhování společností při zachování nonstop provozu a řešení krizových situací spojených s růstem a rozvojem SME firem.

Abych dokázal nastartovat další růst svého týmu začal jsem se postupně věnovat studiu a rozvoji v koučování jednotlivců se zaměřením na systemický koučing, který pomáhá jednotlivcům i týmům odhalovat jejich potenciál pro změnu a další rozvoj. Své koučovací dovednosti jsem následně rozšířil o certifikaci v rámci prémiové celosvětové koučovací komunity Gazelles, následně Gravitas Impact.

Mám za sebou úspěšný exit z výrobní společnosti, ve které jsem byl partnerem. V současné době jsem akreditovaným koučem, mentorem a partnerem výkonných manažerů středně velkých společností v rámci České, Slovenské a Polské republiky. Mám za sebou více jak 4000 hodin mentoringové a koučovací práce s klienty, zkušenosti se vzděláváním koučů, procházím pravidelnými supervizemi v systemickém koučování a investuji minimálně 100 hodin ročně do dalšího vzdělávání.

S klienty pracujeme na tom, aby ve své firmě vytvářeli firemní kulturu zodpovědnosti a angažovanosti, budovali zdravé a výkonné týmy, kde každý zná plán a ví jaká je jeho role v tomto plánu a přebírá plnou zodpovědnost za růst společnosti i své osoby. Mé hlavní zaměření je však na samotné lídry firmy.

Díky konceptu Scaling up přináším know-how ověřené desítkami tisíc výkonných ředitelů z celého světa. Pomocí jednoduchých nástrojů a metod pracujeme na tom, jak zvládnout podnikání jednodušeji a úspěšněji, jak zjednodušovat komplexitu a v problémech nacházet příležitosti pro změnu.

Díky svému systemickému výcviku pak pomáhám pracovat na osobní změně paradigmatu a myšlení, které je nezbytné pro posun do dalšího levelu osobního i pracovního růstu. V rámci svých neziskových aktivit se věnuji terapii smíchem cvičením Jógy Smíchu.

Jako systemický kouč jsem aktivním členem European Mentoring & Coaching Council s akreditací Profesionální kouč (Practitioner) a absolventem mnoha akreditovaných tréninků.

Certifications:

Akreditace APC CAKO, Akreditace Practitioner EMCC, Systemic Thinking vol I. & vol II., Gravitas Impact International Coach – gicoaches.com – Gravitas Impact, USA, Systemic Coach – Systemic Institute Prague, Certified Laughter Yoga Leader by Laughter Yoga International University.