Gazelles

Verne Harnish

Top prezentátor, guru růstu, autor několika bestsellerů, spoluzakladatel Entrepreneurs’ Organization (EO), zakladatel uznávané celosvětové iniciativy pro rozvoj malých a středních podniků, to je Verne. Už řadu let jsme s ním spojeni něčím víc než jen zvláštním přátelstvím. Byli jsem také prvními, kdo přinesl jeho učení k nám a zpřístupnil jej česky mluvícímu trhu.

Více informací na: www.gazelles.com

Strategyzer

Alexander Osterwalder
Alexander, spoluzakladatel strategyzer.com, je podnikatel a těší se výborné pověsti jako inovátor podnikatelských modelů. Jeho startup“Business Model Foundry” se věnuje vývoji nových nástrojů pro inovátory a startupy. Také jako autor a řečník hodně cestuje a se svým Business Model Canvas už seznámil více než 5 milionů lidí, model navíc ve svém oboru získal status standardu. Cenný přítel a spolucestovatel Alexander byl v roce 2016 klíčový řečník na našem summitu v Berlíně.

EO

Podnikatelská organizace
EO je globální síť byznysu skládající se z 13 000 předních společností v 57 zemích. Dává majitelům podniků příležitosti učit se od sebe navzájem, poskytuje trénink, dosahuje transformací, a poskytuje inspiraci a nedocenitelné zdroje ve formě globálních akcí, programů rozvoje leardershipu, a online fóra podnikatelů a návazného tréninku pro manažery. V současnosti pracujeme na tom, abychom tuto organizaci přivedli i k nám do Česka a Slovenska.