Metoda je jedinečná.

To, díky čemu je nejlepší, jsou experti, kteří využívají své jedinečné zkušenosti při řešení problému s cílem, je vhodným způsobem předat ostatním.


Nezáleží na tom, jestli jste s námi propojeni prostřednictvím zakladatelů a partnerů Scale Up nebo pracujete s jedním z našich certifikovaných senior koučů Scale Up. Jsme v podstatě stejní, protože i my jsme byli nebo stále jsme podnikatelé a chceme se nadále učit a každodenně vyvíjet.

Rozhodně se nevidíme jako konvenční konzultanti, kteří vám prostě řeknou, co máte dělat. Místo toho věříme tomu, co kážeme a snažíme se, naučit vás používat určité nástroje, abyste mohli dosahovat výsledků, které jsou pro vás ty pravé. To je jediná cesta k opravdové jedinečnosti.

Během procesu se vždy držíme stranou od předsudků a jsme uznalí. Je-li to nutné, vydáváme se na bolestivá místa. Pronikáme hluboko do věcí, vytahujeme je na světlo, obnovujeme jejich jednoduchost, uvolněnost. Vidíme se jako nadšení, ale skromní členové týmu. Všechno, co říkáme a děláme slouží jedinému účelu a tím rozhodně není vytahovat se. Dáváme vše do toho, abychom se mohli stát těmi nejlepšími verzemi sebe sama pro vás i pro nás, abychom se na naší cestě stali spolehlivými společníky a mohli společně slavit opravdový úspěch.


ZAKLADATEL A PARTNER

Roman Stupka

“Den, kdy se přestáváš učit je dnem, kdy začínáš umírat.”

ZAKLADATEL A PARTNER

Pavel Křepelka

“Firmy nejsou nikdy limitovány příležitostmi, jsou limitovány pouze svými leadery.”

Rozhovor

Nový způsob myšlení

Vydat se vpřed

Pět otázek pro zakladatele a partnery ScaleUp v Čechách ohledně nových výzev dnešního podnikání a jejich praktické pohledy na to, jak zvládat překážky ke zdravému a celkově vyrovnanému růstu.