FAQ
Často kladené otázky a odpovědi na ně

Obecné

Co jsou Gazelles?

Jde o naši síť zahraničních partnerů s kořeny ve Spojených státech. Její zakladatel Verne Harnish vytvořil metodiku "scaling up" v rámci magisterského programu Podnikání na univerzitě MIT v Bostonu .


Jaký je rozdíl mezi kouči, trenéry a konzultanty?

Roli kouče definujeme jako asistenci při svépomoci. Spolu s týmy pracujeme na budoucích strategiích, nových HR procesech a OKR systémech. Na rozdíl od konzultantů my nepřinášíme jedno zaručené řešení, ale místo toho představujeme metodu, jak si najít vlastní cestu.

Scale up Combinátor

Kde má Combinátor pobočky ?

Zatím, jsme se zaměřovali na koučování ve vztahu 1:1. Formát Combinátoru byl spouštěn v Německu.Začali jsme s pobočkami v německém Mnichově a Stuttgartu, na podzim roku 2019 plánujeme přidat další země. Praha bude prvním místem v Čechách počínaje lednem 2020.

Web "Scale up"

Co se stane v mými osobními údaji po registraci?

Údaje potřebné k poskytnutí nejlepších možných výsledků koučování (jméno, e-mail, jméno týmu atd.) budou uloženy. Samozřejmě data zabezpečíme a budeme je uchovávat v souladu s GDPR. Více informací na toto téma najdete v sekci Ochrana soukromí pod odkazem na spodním okraji stránky.


Proč bych se měl přihlásit přes LinkedIn?

Tento zrychlený přihlašovací systém byl vytvořen s ohledem na použitelnost a pohodlí. Místo vyplňování formuláře se můžete přihlásit dvěma kliky přes LinkedIn, odkud my snadno získáme všechny potřebné údaje.


Co děláte s přihlášením na LinkedIn? (OAuth)

Získáme vaše jméno, email, pozici, fotografii a pracoviště. Profilová fotografie bude použita v komunitě Scale up, protože velice zvyšuje využitelnost pro všechny členy vašeho týmu. Profilovou fotografii můžete kdykoliv odstranit, budete-li chtít. Pro vaši informaci: Nezískáme přístup k vašim kontaktům, soukromým zprávám, nebo dalším vašim neveřejným informacím.