FAQ
Často kladené otázky a odpovědi na ně

Obecné

Co jsou Gazelles?

Jde o naši síť zahraničních partnerů s kořeny ve Spojených státech.vytvořil „rozrůstající“ metodiku v rámci "MIT magisterského programu Podnikání .


Jaký je rozdíl mezi kouči, trenéry a konzultanty?

Roli kouče definujeme jako asistenci při svépomoci. Spolu s týmy pracujeme na budoucích strategiích, nových HR procesech a OKR systémech. Na rozdíl od konzultantů my nepředstavujeme jedno zaručené řešení, ale místo toho představíme metodu, jak si najít vlastní cestu.

Akademie rozrůstání

Kde má Akademie pobočky ?

Zatím, jsme se zaměřovali na koučování ve vztahu 1:1. Formát akademie bude brzy spuštěn. Začneme s pobočkami v německém Mnichově a Stuttgartu, na přelomu roku 2019 plánujeme přidat další města.

Web rozrůstání

Co se stane v mými osobními údaji po registraci?

Údaje potřebné k poskytnutí nejlepších možných výsledků koučování (jméno, e-mail, jméno týmu atd.) budou uloženy. Samozřejmě data zabezpečíme a budeme je uchovávat v souladu s GDPR. Více informací na toto téma najdete v sekci Ochrana soukromí pod odkazem na spodním okraji stránky.


Proč bych se měl přihlašovat přes LinkedIn?

Tento zrychlený přihlašovací systém byl vytvořen s ohledem na použitelnost a pohodlí. Místo vyplňování formuláře se můžete přihlásit dvěma kliky přes LinkedIn, odkud získáme všechny potřebné údaje.


Co děláte s přihlášením na LinkedIn? (OAuth)

Získáme vaše jméno, email, pozici, fotografii a pracoviště. Profilová fotografie bude použita v komunitě škálování, protože velice zvyšuje použitelnost všech členů vašeho týmu. Profilovou fotografii můžete kdykoliv odstranit, budete-li chtít. Pro vaši informaci: Nezískáme přístup k vašim kontaktům, soukromým zprávám, nebo dalším vašim neveřejným informacím.