Lidé v pozadí

Metoda je jedinečná.
Díky čemu je nejlepší, jsou experti, kteří využívají své hluboké pochopení problému pro to, aby ho mohli předat ostatním.

Nezáleží na tom, jestli jste s námi propojeni jako zakladatel a partner rozrůstání nebo pracujete s jedním z našich certifikovaných senior koučů rozrůstání . Jsme v podstatě stejní, protože i my jsme byli nebo stále jsme podnikatelé a chce, se nadále učit a každodenně vyvíjet.

Rozhodně se nevidíme jako konvenční konzultanti, kteří vám prostě řeknou, co máte dělat. Místo toho věříme tomu, co kážeme a snažíme se, naučit vás používat určité nástroje, abyste mohli dosahovat výsledků, které jsou pro vás ty pravé. To je jediná cesta k opravdové jedinečnosti.

Během procesu se vždy držíme stranou od předsudků a jsme uznalí. Je-li to nutné, vydáváme se na bolestivá místa. Pronikáme hluboko do věcí, vytahujeme je na světlo, obnovujeme jejich jednoduchost uvolněnost. a vidíme se jako nadšení, ale skromní členové týmu. Všechno, co říkáme a děláme slouží jedinému účelu a tím rozhodně není vytahovat se. Dáváme vše do toho ,abychom se mohli stát těmi nejlepšími verzemi sebe sama pro vás i pro nás, abychom se na naší cestě stali spolehlivými společníky a mohli spolu opravdu slavit úspěch.

Zakladatel a partner

Nikolai Ladanyi
»Nejde o dobré , nebo špatné kroky, jde jen o to , jestli jsou účinné, nebo neúčinné.«
více o mně

Zakladatel a partner

Ralph Chromik
Život je příliš krátký, než abychom se stále tvářili nešťastně.
Více o mně
Uvítáme kvalitní koučové
Přirozeně pracujeme na vlastním růstu, a proto jsme vždy otevření přiměřenému zlepšování.
Hledáte nové výzvy na základě svých předchozích podnikatelských zkušeností?Rádi propagujete rozvoj ostatních s expertním koučinkem a hledáte vzrušující novou příležitost jak posunout svoje schopnosti o úroveň výše? Pokud ano, rádi bychom rozšířili naše pozvání i k vám. Přidejte se je k zkušenosti škálování!
Přihlaste se nyní
VISI/ONE dělá
oceňování aut
jednodušší než dřív.
Tohle je pocit
opravdového růstu!
Je krásné, že nejsme jediní, kdo si opravdu přeje něco posunout!
Rádi bychom vás seznámili s pár dalšími zajímavými kontakty.
Vážení partneři

S nimiž jsme hluboce propojeni a kterých si zvláště vážíme jako komplementárních expertů a kde mohou naši zákazníci (i my sami) hodně získat.

Zjistěte více
Neomezený závazek

Vzdělání je klíčem k odhalení vašeho dalšího potenciálu. Pracujeme také na podpoře úspěšných podniků v oblastech,kde si ne každý může dovolit profesionální koučink.

Zjistěte více