Skvělá metoda

4D
na plný plyn vpřed se zachováním kontroly
Proč je naše metoda lepší v každé fázi růstu
Z našeho pohledu je dobrý – opravdový a udržitelný - růst vždycky založen na zdravé a tedy dlouhodobě efektivní celkové rovnováze všech čtyřech klíčových oblastí a jejich nejdůležitějších aktivit. Náš přístup k jejich systematickému řízení se nazývá 4D Boost Control. Jako vozidlo s pohonem na všechna 4 kola, tato metoda a přidružené nástroje zajišťují, že se Vy jako podnikatel můžete plně soustředit na maximalizaci výkonu tím, že zajistíte, aby se všechny čtyři oblasti vždy propojily ve správně vyrovnané kombinaci.
 • 4D: People

  Lidé

  Máte na palubě správné lidí? Jsou motivovaní a dobře propojení?
 • 4D: Strategy

  Strategie

  Jakou strategii používáme a proč? Máme odvahu myslet dále a ve větším?
 • 4D: Execution

  Provedení

  Jak rychle, efektivně a účinně přejít ke konkrétním činům?
 • 4D: Cash

  Hotovost

  Proč musíme během růstu stále zůstat nezávislí a zachovat si likviditu?

4D Boost Control

Lidé
Přitahujete správné lidi a udržíte je ?
Staňte se magnetem na "hráče", kteří jedou na plný plyn za výsledky. Nejtěžší rozhodnutí, která musí rostoucí firmy udělat, se týkají výběru správných lidí do správných rolí. Tahá každý z nich opravdu ze všech sil za provaz stejným směrem ?Podle vaší konkrétní strategie růstu vám nástroje škálování /b> zaměřené na lidi pomohou najít správné lidi zaměřené na cíl a na výsledky, kteří pak budou soustavně dělat správné věci.

4D Boost Control

Strategie
Máte strategii, která vás opravdu odlišuje a vytváří prostor pro udržitelný růst tržeb?
Máte přesvědčivou firemní strategii?Dokáže ji váš manažerský tým sdělit jednoduše tak, aby jí každé rozuměl? Jsou výsledkem této strategie trvale rostoucí prodeje a marže? Tato část 4D Boost Control obsahuje mnoho cenných nástrojů pro zvládnutí strategie k vašemu úspěchu. Například poznejte své cílové zákazníky. Definujte jasný slib. Stanovte inspirující, velký, odvážný a prospěšný cíl (v naší metodě mu říkáme BHAG) Škálování vám poskytuje potřebné inteligentní nástroje, abyste si byli jistí, že se každý ve vaší firmě zaměřuje na jeden jasný společný cíl.

4D Boost Control

Provedení
Fungují všechny provozní procesy správně a poskytují nadprůměrné výsledky ve vašem odvětví?
Zvětšete svou strategickou výhodu nad konkurencí! Jedna z výzev, kterým čelí zejména rostoucí společnosti, je, jak se vyhnout plíživému úpadku provozní kvality. Postupovat vpřed a zároveň soustavně hledět na tento aspekt může zásadně zvýšit ziskovost a zároveň poodhalit nevyužitou produktivitu. Nástroje škálování vám mohou pomoc ušetřit až 90 % času, který aktuálně potřebujete na management vašeho businesu. Potom budou vaši manažeři například moci začít věnovat více pozornosti úkolům zaměřeným na prodej . A vy jako podnikatel budete mít zase čas aktivně pracovat NA společnosti, nikoli VE společnosti!

4D Boost Control KONTROLA RŮSTU?Nevím,doladíme

Hotovost
Máte vždycky dost likvidity, abyste se dostali z těžkých situacích v dobré kondici?
První zákon byznysu zní, že růst spotřebovává likviditu. Takže abyste zdravě financovali dynamický růst, je zásadní zrychlit cyklus přeměny hotovosti (CCC). Tento ukazatel měří, jak rychle se jedna koruna utracené (za marketing, design, půjčky, platy) přiteče zpět do účetnictví jako výsledek prodejů a plateb. Nástroje škálování pro hotovost tento cyklus vizualizují, aby vám pomohly tento obnos rozpůlit během následujících 12 měsíců a zdvojnásobit provozní cashflow.
S volocopterou
budoucnost vzlétne již dnes.
Tohle je pocit
opravdového růstu!
Rovnou do praxe
Nejlepší způsob, jak se učit, je vlastní aktivita . Proto s námi dostanete konkrétní turbo "dávku" , aniž byste se museli nejdřív šprtat teorii.

Kromě celostního přístupu metodiky škálování je další důležitou věcí, která ji odlišuje a vysvětluje její výhody fakt, že hned skočíte rovnou do konkrétní metodologie a začnete ji využívat. Zatímco mnohé jiné metody začínají teorií (a všechna teorie je šedá), rozrůstání začnete vcelku záhy používat a proto se učíte přímo, což vám dává hlubší porozumění a pevnější zakotvení.
Správná rychlost po každou expedici
Dáme vám nástroje pro postup v každé situaci.
Ucelené pracovní materiály
Jasně strukturované pracovní listy ke každému důležitému tématu
Hlavní metodické nástroje
Užitečné systémové nástroje pro efektivní soustředění
Jasná struktura procesu
Pro optimální orientaci týmu, aby se vše správně propojilo.
Smartphone
Intenzivní živý koučink
Akční výuka základů a trénink jejich používání,
Neomezená horká linka a kontrolní hovory*
Kompetentní, pružné poradenství a průvodce dostupný prostřednictvím videohovoru nebo na telefonu
* Kontrolní hovory jsou určeny pouze pro firemní koučink.
Hodnotná online podpora
Sekce pro přihlášené s aktuálními pracovními materiály, materiály ke stažení, zprávami, a spoustou dalšího
Zapomeňte všechno, co jste si mysleli o koučích
Čím je každý z našich expertů tak jedinečně cenný pro vaši firmu
Co mají všichni společného je osobní zkušenost zakladatele společnosti nebo generálního ředitele, rozsáhlá zkušenost, a dokonalé trenérské dovednosti spolu se schopností systematicky rozvíjet svou vlastní osobnost při intenzivní přípravě na certifikaci Senior kouče škálování/b>,čímž rozvíjeli, to co je pravděpodobně alespoň v této celkové formě neporazitelný soubor dovedností.
Seznamte se s kouči
Proč funguje lépe
skvělý přístup k dosažení obrovského růstu

Podle našeho názoru je škálování jediná opravdu celostní metodika na českém trhu, která opravdu nabízí hladovým dynamicky rostoucím firmám ty správné znalosti a nástroje pro efektivní a praktické zvládnutí klíčových výzev daných růstem.
 • ! 360° relevance Pouze škálovtání skutečně pokrývá všechny důležité oblasti pro udržitelný zdravý růst.
 • ! Výjimečný přenos znalostí Naše nabídka koučování a učení vám umožní dosáhnout viditelného pokroku od první chvíle.
 • ! Univerzální relevantnost Začneme s Vámi, kdekoliv jste a dovedeme vás, kamkoliv chcete.
WeQ přitahuje opravdové lídry
pro silné značky
Tohle je pocit
opravdového růstu!
Nevymysleli jsme ji
Upravili jsme ji zvlášť pro evropský trh a stále ji vylepšujeme na základě našich znalostí a zkušeností.

Metodika,, kterou dnes používáme, abychom pomáhali firmám dosáhnout výjimečného růstu, je v zásadě založená na modelu Škálování, který vytvořil renomovaný autor stejnojmenného bestselleru, tedy, Verne Harnish.

Mnoho let jsme byli s Vernem spojeni víc než jen zvláštním přátelstvím. Jako první jsme také přivezli jeho učení do Česka a Slovenské republiky a zpřístupnili jsme ho zájemcům. Se škálováním, jsme také adaptovali celou metodiku, aby řešila speciální požadavky místního trhu a zároveň ji dál rozvíjíme

Náš německý partner Nikolai byl prvním certifikovaným koučem této metodiky a dodnes je jediným oficiálním německým koučem Gazelles, Škálování se také podílí na globálních turné Gazelles ScaleUp Summit a pořádá přidružené události v Německu.

Gazelle Certified
"Expert na růst"
Proč jsme nekonečně vděční Vernemu Harnishovi, a přesto jdeme svojí vlastní cestou
Když jsme se poprvé setkali, byli jsme stále sami podnikatelé hledající podporu na vlastní cestě k úspěchu. A dnes rozvíjíme rozrůstání.
Příběh