Uganda

Uganda Giving Back
Scale Up se aktivně podílí na projektu v Ugandě, kde učí naši metodiku 30 absolventů univerzity v této zemi každý rok, poskytuje jim správné nástroje, aby se stali nezávislými podnikateli. Náš cíl je alespoň malý přínos k rozvoji místní infrastruktury malých a středních podniků, jichž mohou mladí lidé využít, aby zlepšili vyhlídky svého podnikání, místo aby byli nuceni odejít do exilu z ekonomických důvodů.

Německo

Leonhard Entrepreneurship for Inmates

Ti, kteří znají program Leonhard vědí, že tato iniciativa dává vězňům mnohem lepší šanci se znovu integrovat do společnosti a do práce. Ti, kdo se programu zúčastnili, mají nejen slibné vyhlídky, ale mají také v rukou silný účinný podnikatelský plán.

Leonhard je nezisková organizace, která připravuje vězně na návrat na trh práce. Jsme velmi rádi, že můžeme podpořit tuto obdivuhodnou snahu jako spolehlivý sponzor.

Více informací na www.leonhard.eu

Jižní Afrika

EO program Akcelerátor v Johannesburgu

V rámci své role EO trenéra Akcelerátoru Nikolai pravidelně koučuje skupiny 40 až 60 mladých podnikatelů v EMEA, aby jim pomohl rychle a zdravě převést podniky z fáze startupu do fáze rozrůstání . V poslední době vedl skupiny v Německu a v Jižní Africe.